Malyna - Perversule vagabond Altyazı (SRT) [03:24-204-0-ro]

"Sanatçı adı ve şarkı adı" veya "şarkının tam adı" vb. gibi girin. Veya medya dosyasını buraya sürükleyip bırakın (Drag/Drop).
Sanatçılar: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | #

Şarkıcı: Malyna | Parça: Perversule vagabond

CAPTCHA: captcha

Malyna - Perversule vagabond Altyazı (SRT) (03:24-204-0-ro) (ÖN İZLEME)


......................................................................
....... FUL LİRİK & ALTYAZI İÇİN AŞAĞIDAKİ DÜĞMELERİ KULLANINI .......
......................................................................

0
00:00:00,000 --> 00:00:00,000
by RentAnAdviser.com

1
00:00:06,200 --> 00:00:09,700
Perversule vagabond

2
00:00:09,800 --> 00:00:12,700
Cat crezi tu ca ti mai suport,

3
00:00:12,800 --> 00:00:16,300
Le schimbi una cate una

4
00:00:16,400 --> 00:00:19,700
Si te intorci tot la nebuna

5
00:00:19,800 --> 00:00:23,400
Perversule vagabond

6
00:00:23,500 --> 00:00:26,200
Cat crezi tu ca ti mai suport,

7
00:00:26,300 --> 00:00:29,900
Le schimbi una cate una

8
00:00:30,000 --> 00:00:33,700
Si te intorci tot la nebuna..

9
00:01:02,600 --> 00:01:04,100
Imi place cum ma minti

10
00:01:04,200 --> 00:01:05,700
Smechere stii cum s alinti,

11
00:01:05,800 --> 00:01:07,100
Ai stofa de minciuna

12
00:01:07,200 --> 00:01:09,100
Ai vrajeala d aia buna.

13
00:01:09,200 --> 00:01:10,800
In brate cand ma iei

14
00:01:10,900 --> 00:01:12,400
Te joci cu nervii mei,

15
00:01:12,500 --> 00:01:13,800
Profiti ca eu sunt buna

16
00:01:13,900 --> 00:01:15,900
Si ma faci sa tac din gura.

17
00:01:16,000 --> 00:01:17,600
Imi place cum ma minti

18
00:01:17,700 --> 00:01:19,200
Smechere stii cum s alinti,

19
00:01:19,300 --> 00:01:20,800
Ai stofa de minciuna

20
00:01:20,900 --> 00:01:22,700
Ai vrajeala d aia buna.

21
00:01:22,800 --> 00:01:24,400
In brate cand ma iei

22
00:01:24,500 --> 00:01:26,000
Te joci cu nervii mei,

23
00:01:26,100 --> 00:01:27,600
Profiti ca eu sunt buna

24
00:01:27,700 --> 00:01:30,200
Si ma faci sa tac din gura.

25
00:01:30,300 --> 00:01:33,600
Perversule vagabond

26
00:01:33,700 --> 00:01:36,500
Cat crezi tu ca ti mai suport,

27
00:01:36,600 --> 00:01:40,200
Le schimbi una cate una

28
00:01:40,300 --> 00:01:43,700
Si te intorci tot la nebuna.

29
00:01:43,800 --> 00:01:47,300
Perversule vagabond

30
00:01:47,400 --> 00:01:50,300
Cat crezi tu ca ti mai suport,

31
00:01:50,400 --> 00:01:54,000
Le schimbi una cate una

32
00:01:54,100 --> 00:01:57,600
Si te intorci tot la nebuna.

33
00:02:26,500 --> 00:02:27,800
Mereu gasesti motive

34
00:02:27,900 --> 00:02:29,500
Si te crezi nu stiu cine,

35
00:02:29,600 --> 00:02:31,200
Te crezi mare destept

36
00:02:31,300 --> 00:02:33,500
Si nu esti deloc atent.

37
00:02:33,600 --> 00:02:34,700
Faci pe suparatu’

38
00:02:34,800 --> 00:02:36,400
Dar tu mereu sari gardu’,

39
00:02:36,500 --> 00:02:37,900
Vii cu ruj si fond de ten

40
00:02:38,000 --> 00:02:39,900
...........
......................................................................
......................................................................
....... FUL LİRİK & ALTYAZI İÇİN AŞAĞIDAKİ DÜĞMELERİ KULLANINI .......
......................................................................
......................................................................

CAPTCHA: captcha

Tarayıcınızda javascript'i ETKİNLEŞTİRİN!

Malyna - Perversule vagabond Altyazı (SRT) - 03:24-204-0-ro

CAPTCHA: captcha

Yukarıdaki CAPTCHA'yı girdikten sonra aşağıdaki düğmeler kullanılır.

Sansürsüz vesiyon

▼ Malyna - Perversule vagabond.ro.lrc Lirik (.LRC) (basit)

▼ Malyna - Perversule vagabond.ro.lrc Lirik (.LRC) (gelişmiş)

▼ Malyna - Perversule vagabond.ro.srt Altyazı (.SRT)

▼ Malyna - Perversule vagabond.ro.vtt Altyazı WebVTT (.vtt)

YUKARIDAKİ DÜĞMELERİ KULLANDIĞINIZDA ALTYAZILARI SADECE KİŞİSEL, TİCARİ OLMAYAN AMAÇLAR İÇİN KULLANACAĞINIZI, İZİN ALMADAN İNTERNETTE YENİDEN DAĞITMAYACAĞINIZI VE YÜKLEMEYECEĞİNİZİ TAAHHÜT VE KABUL EDİYORSUNUZ. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Not: Bazı kelimeler sansürlenmiş olabilir. Bu sadece önizleme içindir. Yukarıdaki düğmeleri kullanarak altyazıları edindiğinizde sansürsüz sürümü edinmiş olacaksınız. Altyazılarda hata bulursanız bu adrese bildirin

Lütfen PATREON'da beni destekleyin! Teşekkürler!