Noizy - Meksikane ft. Varrosi (Official Video) Lyrics (*.LRC)

You should type search queries like singer name AND song name or full song name. Alternatively DROP MEDIA FILE HERE
Artists: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | #

Singer: Noizy | Song: Meksikane ft. Varrosi (Official Video)

Noizy - Meksikane ft. Varrosi (Official Video) Lyrics (.LRC)

[00:00.00]by RentAnAdviser.com
[00:11.00]Femna byth e Madhe Mexicane
[00:13.50]Tu Pi puro cubana origjinale
[00:16.00]Hargjojna me grupin se kena pare
[00:19.00]Hennessy-ja shum sweet tap fare
[00:21.80]Femna byth e Madhe Mexicane
[00:24.40]Tu Pi puro cubana origjinale
[00:26.90]Hargjojna me grupin se kena pare
[00:29.70]Hennessy-ja shum sweet tap fare
[00:32.70]O goca o goca a jeni per party
[00:35.30]Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
[00:37.90]Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
[00:40.70]Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari
[00:43.60]Yea yea yea Do bojm cat dum ne
[00:46.20]Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
[00:49.00]Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
[00:51.70]Zemra hypi siper tha Po di me e the
[00:54.40]U zee me u zee man living si Zini
[00:57.10]Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
[00:59.90]pini ju pini sw ma boni ma eassy
[01:02.60]Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney
[01:05.50]U sa rahat vec me pjeshka
[01:08.20]bytha si kurrizi si ka breshka
[01:10.80]Kjo esht ajo jeta si une desha
[01:13.60]Noizy tu mkerku se une e rrejta
[01:16.40]Femna byth e Madhe Mexicane
[01:18.90]Tu Pi puro cubana origjinale
[01:21.40]Hargjojna me grupin se kena pare
[01:24.40]Hennessy-ja shum sweet tap fare
[01:27.10]Femna byth e Madhe Mexicane
[01:29.80]Tu Pi puro cubana origjinale
[01:32.40]Hargjojna me grupin se kena pare
[01:35.40]Hennessy-ja shum sweet tap fare
[01:38.20]Ca bone mo bosi e pa kush varrosin,
[01:40.80]se mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
[01:43.50]Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
[01:46.10]Por mduket nuk sjam I sigurt se dialektin pejane,
[01:49.10]Se di cdo ndodhi brenda ksaj dite ksaj nate,
[01:51.50]Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
[01:54.50]E kam 1 shok qe un thrras varri,
[01:57.20]Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,
[01:59.90]I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
[02:02.50]Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
[02:05.50]Huh mduket se Ma boni skemen,
[02:08.10]Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,
[02:10.60]Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
[02:13.40]Zdi as si me shku shpi mtrego mu ti,
[02:16.10]Hajde kush po fut 1 bast 1 milion i Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana
[02:21.80]Femna byth e Madhe Mexicane
[02:24.40]Tu Pi puro cubana origjinale
[02:26.90]Hargjojna me grupin se kena pare
[02:29.60]Hennessy-ja shum sweet tap fare
[02:32.80]Femna byth e Madhe Mexicane
[02:35.30]Tu Pi puro cubana origjinale
[02:37.90]Hargjojna me grupin se kena pare
[02:40.80]Hennessy-ja shum sweet tap fare
[02:43.40]Jena tok se bashku dit e nat,
[02:46.00]Na Po dredhim e dredhim Krejt pa afat,
[02:48.70]Du me kallxu ****a nga jeta jene tash,
[02:51.40]Se sonte Po mkujtohen plot sene,
[02:54.10]Jena tok se bashku dit e nat,
[02:56.80]Na Po dredhim e dredhim Krejt pa afat,
[02:59.50]Du me kallxu ****a nga jeta jene tash,
[03:02.30]Se sonte Po mkujtohen plot sene,
[03:05.20]Jena tok se bashku dit e nat..
[03:08.80]by RentAnAdviser.com
Note: Some bad words might be censored like ***** in above Lyrics or subtitles because of adsesne policy. You can use download buttons below to download the original uncensored lyrics and subtitles.
ENABLE javascript in your browser!

Noizy - Meksikane ft. Varrosi (Official Video) Lyrics (*.LRC)

▼ Noizy-Meksikane-ft.-Varrosi-(Official-Video).lrc Lyrics (.LRC) (Simple)

▼ Noizy-Meksikane-ft.-Varrosi-(Official-Video).lrc Lyrics (.LRC) (ADVANCED)

▼ Noizy-Meksikane-ft.-Varrosi-(Official-Video).srt Subtitle (.SRT)

▼ Noizy-Meksikane-ft.-Varrosi-(Official-Video).vtt WebVTT (.vtt) (Web Video Text Tracks)

NOTE: If you need another subtitle file format, use the open source Subtitle Edit application.

You can use the Kripto Video Protector & Media Player to watch music videos with subtitles, listen audio music files with Synchronized Lyrics (.LRC) or with Subtitle (.SRT) file. You can also download subtitles for your movies or TV series automatically with the application.

DOWNLOADING SUBTITLES MEANS THAT YOU PROMISE AND AGREE THAT YOU WILL USE THE SUBTITLES ONLY FOR YOUR OWN PERSONAL, NON-COMMERCIAL USE AND THAT YOU WILL NOT REDISTRIBUTE OR UPLOAD THEM ON THE INTERNET WITHOUT PERMISION. THANK YOU.
Watch on YouTube: Noizy Meksikane ft. Varrosi (Official Video) (sorted by view count)
Watch on YouTube: Noizy Meksikane ft. Varrosi (Official Video) (sorted by relevance)
Note:Download video and music files with subtitles from YouTube and other websites for free with YouTube Video downloader.

Warning!

Subtitle may need a correction, you can send a correction to info [@] rentanadviser.com, or you can create your own subtitle by using the Subtitle Maker for Music videos (free) application.


You may need below programs to create subtitle for music videos and audio music files and listen music videos and audio music files with subtitle or lyrics (.LRC) file.

  1. Download video and music files with subtitles for free with Video downloader.
  2. You can create subtitles (.SRT) and synchronized lyrics file (.LRC) for music videos and audio music files for free with Subtitle Maker
  3. You can convert music videos to audio MP3 (or any other audio formats) with Audio converter, Video to mp3 converter.
  4. You can watch music videos with subtitle or listen audio music files with synchronized lyrics file with Kripto Video Protector & Media Player.
  5. You can synchronize subtitles and lyrics (.LRC) with video or audio file with Subtitle Synchronizer.
  6. Download subtitles for your movies or TV series automatically by movie name or movie hash code or episode number. Subtitle Downloader.
  7. Watch movies as dubbed in your native language by using Text to speech to speak aloud subtitle of the video. This feature is very helpful for people with vision, slow reading or similar problems. Text to speech movie dubber.

Home | Contact | Privacy Policy