Müzik klipleri için Altyazı ve Lirik indir

Son günceleme tarihi: 20 Saat önce Cmt, 15 Haz 2019 08:28:11 +03:00

Tüm Altyazılar FC Altyazı Sayısı: 15651
Sunucu hafıza problemi nedeniyle sadece maksimum 1000 arama sonucu gösterebiliyoruz. Kolayca altyazı bulmak için sanatçı ismi ve şarkı ismi veya sadece şarkı ismi girerek arama yapmalısınız. örneğin Shakira Addicted veya sadece şarkı ismi Can't Remember to Forget şeklinde arama yaparsanız aradığınız altyazıya daha kolay erişebilirsiniz. Medya Dosyası SÜRKLEYİP BURAYA BIRAKarak otomatik arama yapabilirsiniz (modern tarayıcılar için)
Bulunan Altyazılar;

Yeni Eklenen Altyazılar

Kripto Video Protector & Media Player ile müzik kliplerini altyazılı izleyebilirsiniz.


Altyazı oluşturmak ve müzikleri altyazılı dinleyebilmek için gerekli ücretsiz programlar

  1. YouTube ve diğer sitelerden altyazılı olarak video, müzik indirmek için ücretsiz YouTube Müzik ve Video indirici programını kullanabilirsiniz.
  2. Müzik klipleri ve müzik dosyaları (mp3 vb.) için altyazı (.SRT) ve senkronize şarkı sözü (.LRC) oluşturmak için ücretsiz Altyazı ve Lirik oluşturma programını kullanabilirsiniz.
  3. Müzik videolarını MP3 ve diğer ses dosya türlerini dönüştürmek için Ses Dönüştürücü, MP4, MP3 dönüştürücü programını kullanabilirsiniz.
  4. Müzik kliplerini ve müzik dosyalarını (mp3 vb.) altyazılı veya şarkı sözlü olarak izlemek/dinlemek için ücretsiz Kripto Video Protector & Media Player programını kullanabilirsiniz.
  5. Senkronize olmayan Altyazı dosyalarını medya ile uyumlu hala getirmek için ücretsiz Altyazı senkronizer programını kullanabilirsiniz.
  6. Yabancı film ve diziler için otomatik altyazı indirmek için ücretsiz Altyazı indirici programını kullanabilirsiniz.
  7. Yabancı filmleri Türkçe dublaj olarak izlemek için ücretsiz Altyazıdan Türkçe dublaj programını kullanabilirsiniz.