Tarayıcınızda JavaScript etkinleştirin!

İngilizce Soru Bankası - Tercüme Soruları Soru 1

Cevabı öğrenmek için seçenek düğmelerini tıklayabilirsiniz. Doğru Yanlış
Bilmediğiniz kelimeyi seçerek Türkçe anlamına bakabilirsiniz.
verilen ingilizce cümleye anlamca en yakın Türkçe cümleyi bulunuz.

1-) This new collection of cosmetics has been scientifically developed to help correct the visible signs of aging, such as fine lines and wrinkles, enlarged pores, and skin imperfections.

Bu yeni kozmetik serisi, ince çizgiler ve kırışıklar, genişlemiş gözenekler ve cilt bozukluklar gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı olmak için bilimsel olarak geliştirilmiştir.
Bu kozmetik serisi, ince çizgiler ve kırışıklar, genişlemiş gözenekler ve cilt bozukluklar gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı olmak için yeni geliştirilmiştir.
Bu yeni kozmetik serisi, ince çizgiler ve kırışıklar, genişlemiş gözenekler ve cilt bozukluklar dahil her türlü yaşlanma belirtisini yok etmeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
Bu yeni kozmetik serisi, ince çizgiler ve kırışıklar, genişlemiş gözenekler ve cilt bozukluklar gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini bilimsel yollar-la düzeltmeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
Bu yeni kozmetik serisinin bilimsel yollarla geliştirilmesinin amacı, ince çizgiler ve kırışıklar, genişlemiş gözenekler ve cilt bozukluklar gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı olmaktır.

Gereksinimler

 1. Tarayıcınızın Javascript özelliği açık olmalıdır
 2. Reklam engelleyiciniz bu site için kapalı olmalıdır
 3. Modern tarayıcı kullanmanız önerilir.
 4. Not:Reklamlar dikkatinizi dağıtıyor olabilir. Dikkatiniz dağınık halde iken soru çözebilme yeteneğinizi geliştirin. Hayat adil değildir. Dikkatinizin dağıtılmayacağını garanti etmez. Ayrıca her soruda reklam gösterilmiyor.
 5. Başarılar Dilerim

İngilizce Sınav Soruları

Öneriler

 1. Yabancı müzik klipleri ve mp3 ler için altyazı ve şarkı sözü indirebilirsiniz. Subtitles for songs & Music Videos
 2. Müzikleri ve Müzik kliplerini altyazılı izlemek ve dinlemek için Kripto Video Protector & Media Player programını kullanabilirsiniz.
 3. YouTube ve diğer web sitelerinden ingilizce video dersleri indirmek için Video & Music Downloader programını kullanabilirsiniz.
 4. IP gizlemek, yasaklanmış web sitelerine girmek, internette anonim sörf yapmak için Proxy Mask programını kullanabilirsiniz.
 5. Ingilizce haber okumak, ingilizce haberleri sesli olarak dinlemek ve kendi haber listenizi oluşturmak için RSS okuyucu bölümünü kullanabilirsiniz.
 6. Ingilizce kelime bilginizi geliştirmek için Flashcards bölümünü kullanabilirsiniz.
 7. Ingilizce'de en çok kullanılan 5000 kelime listesi
Soru hakkında görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.