Tarayıcınızda JavaScript etkinleştirin!

İngilizce Soru Bankası - Tercüme Soruları Soru 4

Cevabı öğrenmek için seçenek düğmelerini tıklayabilirsiniz. Doğru Yanlış
Bilmediğiniz kelimeyi seçerek Türkçe anlamına bakabilirsiniz.
verilen İngilizce cümleye anlamca en yakın Türkçe cümleyi bulunuz.

4-) Israel has decided to withdraw from the Gaza Strip, but it plans to continue building a 400 mile anti- terrorist barrier between itself and the West Bank.

Gazze Şeridi'nden çekilmeye karar veren İsrail, yine de kendisiyle Batı Şeria arasında 400 mil uzunluğunda bir bariyer inşa ederek terörü durdurmayı amaçlıyor.
İsrail, Gazze Şeridi'nden çekilmeye planlamasına rağmen, Batı Şeria'yla arasında teröre karşı 400 mil uzunluğunda bir bariyer inşa etmeye karar verdi.
İsrail bir yandan Gazze Şeridi'nden çekilme planları yaparken, öte yandan kendisiyle Batı Şeria arasındaki 400 millik bariyerin inşasına devam ediyor.
İsrail, Gazze Şeridi'nden çekilmeye karar vermiştir, ancak, teröre karşı, kendisiyle Batı Şeria arasında 400 millik bir bariyerin inşasına devam etmeyi planlamaktadır.
İsrail’in Gazze Şeridi'nden çekilirken, kendisiyle Batı Şeria arasında, teröre karşı inşa etmeye devam ettiği 400 mil uzunluğundadır.

Gereksinimler

 1. Tarayıcınızın Javascript özelliği açık olmalıdır
 2. Reklam engelleyiciniz bu site için kapalı olmalıdır
 3. Modern tarayıcı kullanmanız önerilir.
 4. Not:Reklamlar dikkatinizi dağıtıyor olabilir. Dikkatiniz dağınık halde iken soru çözebilme yeteneğinizi geliştirin. Hayat adil değildir. Dikkatinizin dağıtılmayacağını garanti etmez. Ayrıca her soruda reklam gösterilmiyor.
 5. Başarılar Dilerim

İngilizce Sınav Soruları

Öneriler

 1. Yabancı müzik klipleri ve mp3 ler için altyazı ve şarkı sözü indirebilirsiniz. Subtitles for songs & Music Videos
 2. Müzikleri ve Müzik kliplerini altyazılı izlemek ve dinlemek için Kripto Video Protector & Media Player programını kullanabilirsiniz.
 3. YouTube ve diğer web sitelerinden ingilizce video dersleri indirmek için Video & Music Downloader programını kullanabilirsiniz.
 4. IP gizlemek, yasaklanmış web sitelerine girmek, internette anonim sörf yapmak için Proxy Mask programını kullanabilirsiniz.
 5. Ingilizce haber okumak, ingilizce haberleri sesli olarak dinlemek ve kendi haber listenizi oluşturmak için RSS okuyucu bölümünü kullanabilirsiniz.
 6. Ingilizce kelime bilginizi geliştirmek için Flashcards bölümünü kullanabilirsiniz.
 7. Ingilizce'de en çok kullanılan 5000 kelime listesi
Soru hakkında görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.